پایان دور رفت لیگ زیر گروه والیبال مردان با ۴۵ مسابقه
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۷۱۰۷۸۵۳
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات زیر گروه مردان از پنجشنبه ۲۰ بهمن به میزبانی سه شهر آغاز شد و به مدت پنج روز ادامه داشت.
مرحله مقدماتی لیگ زیر گروه مردان به صورت رفت و برگشت و متمرکز برگزار خواهد شد و در پایان از هر گروه دو تیم برتر به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
مراحل یک چهارم نهایی و نیمهنهایی لیگ زیر گروه مردان به صورت دو برد از سه بازی برگزار میشود و دیدار ردهبندی و فینال به صورت تک مسابقه خواهد بود.
گروهبندی، نتایج و رتبهبندی دور رفت مرحله مقدماتی این رقابتها به قرار زیر است:
گروه A به میزبانی باشگاه نامآوران در شهرستان تنکابن
نامآوران تنکابن ۳ – مقامسازان صحرا گلستان صفر
آتیه جوان چالوس صفر – هانادانه بهشهر ۳
شهدای جویبار صفر – پارس استرآباد گرگان ۳
آتیه جوان چالوس ۳ – شهدای جویبار ۲
هانادانه بهشهر ۳ – مقاوم سازان صحرا صفر
نام آوران تنکابن ۳ – پارس استرآباد گرگان ۲
هانادانه بهشهر ۳ – پارس استرآباد گرگان صفر
آتیه جوان چالوس ۳ – مقاوم سازان صحرا یک
نام آوران تنکابن ۳ – شهدای جویبار صفر
مقاوم سازان صحرا ۳ – پارس استرآباد گرگان یک
آتیه جوان چالوس صفر – نام آوران تنکابن ۳
هانادانه بهشهر ۳ – شهدای جویبار صفر
شهدای جویبار ۲ – مقاوم سازان صحرا ۳
آتیه جوان چالوس ۳ – پارس استرآباد ۲
نام آوران تنکابن ۳ – هانادانه بهشهر صفر
در پایان دور رفت مرحله مقدماتی تیمهای نام آوران تنکابن، هانادانه بهشهر، آتیه جوان چالوس، مقاوم سازان صحرا، پارس استرآباد گرگان و شهدای جویبار در جایگاههای اول تا ششم جدول قرار گرفتند.
گروه B به میزبانی باشگاه مقاومت در قم
آزمایشگاه بوعلی ۳ – کریمه قم ۲
فرش بیستون آران و بیدگل ۲ – مقاومت قم ۳
راهآوران نامدار سینا البرز ۳ نفت و گاز گچساران ۲
فرش بیستون آران و بیدگل ۳ – آزمایشگاه بوعلی قم یک
مقاومت قم یک – نفت و گاز گچساران ۳
کریمه قم ۲ – راهآوران نامدار سینا البرز ۳
نفت و گاز گچساران ۳ – آزمایشگاه بوعلی قم یک
فرش بیستون آران و بیدگل صفر – کریمه قم ۳
راهآوران نامدار سینا البرز ۲ – مقاومت قم ۳
آزمایشگاه بوعلی قم ۲- مقاومت قم ۳
کریمه قم ۳ – نفت و گاز گچساران صفر
راهآوران نامدار سینا البرز ۳ – فرش بیستون آران و بیدگل یک
آزمایشگاه بوعلی قم صفر – راهآوران نامدار سینا البرز ۳
فرش بیستون آران و بیدگل یک – نفت و گاز گچساران ۳
مقاومت قم ۲ – کریمه قم ۳
در پایان دور رفت مرحله مقدماتی تیمهای راهآوران نامدار سینا البرز، کریمه قم، نفت و گاز گچساران، مقاومت قم، فرش بیستون آران و بیدگل و آزمایشگاه بوعلی قم در رتبههای اول تا ششم قرار گرفتند.
گروه C به میزبانی باشگاه گرین چوب در ارومیه
گرین چوب ارومیه ۳ – شهرداری کرمانشاه صفر
پیر سقای ابهر زنجان ۳ – کیهان موتور مرکزی اراک صفر
غفاری تاکستان ۳ – سپیدار کرمانشاه صفر
غفاری تاکستان ۳ – شهرداری کرمانشاه صفر
گرین چوب ارومیه ۳ – کیهان موتور مرکزی اراک یک
پیر سقای ابهر زنجان ۳ – سپیدار کرمانشاه صفر
شهرداری کرمانشاه ۳ – سپیدار کرمانشاه صفر
گرین چوب ارومیه ۳ – پیر سقای ابهر زنجان یک
کیهان موتور مرکزی اراک ۳ – غفاری تاکستان ۲
گرین چوب ارومیه ۳ – غفاری تاکستان یک
کیهان موتور مرکزی ۳ – سپیدار کرمانشاه صفر
پیر سقای ابهر زنجان ۳ – شهرداری کرمانشاه صفر
غفاری تاکستان ۳ – پیر سقای ابهر یک
کیهان موتور مرکزی ۳ – شهرداری کرمانشاه ۲
گرین چوب ارومیه ۳ – سپیدار کرمانشاه صفر
در پایان دور رفت مرحله مقدماتی تیمهای گرین چوب ارومیه، غفاری تاکستان، پیرسقای ابهر زنجان، کیان موتور مرکزی اراک، شهرداری کرمانشاه و سپیدار کرمانشاه در رتبههای اول تا ششم قرار گرفتند.
دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ زیر گروه مردان از ۳۰ بهمن تا چهارم اسفندماه در شهرهای اراک، کرج و چالوس با ۴۵ مسابقه پیگیری خواهد شد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
کلیدواژه: دور رفت مرحله مقدماتی شهرداری کرمانشاه نفت و گاز گچساران موتور مرکزی اراک زیر گروه مردان پایان دور رفت شهدای جویبار لیگ زیر گروه چوب ارومیه ۳ جوان چالوس مقاومت قم بوعلی قم کریمه قم بهشهر ۳
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.iribnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری صدا و سیما» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۷۱۰۷۸۵۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
دومین برد نوشاد عالمیان در تنیس روی میز عربستان
به گزارش "ورزش سه" به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز مسابقات تنیس روی میز گرند اسمش به میزبانی عربستان در حال برگزاری است و نوشاد عالمیان دارنده رنکینگ 68 دنیا در دومین دیدار خود در مرحله حذفی مقدماتی به مصاف آندریاس لونکو با رتبه بندی 88 جهان از اتریش رفت و در پایان توانست در 3 گیم متوالی حریف خود را شکست دهد و به مرحله سوم مقدماتی راه پیدا کند.
عالمیان برای راهیابی به جدول اصلی مسابقات باید با برنده دیدار محمد البیالی دارنده رنکینگ 62 دنیا از مصر و متئو موتی با رده بندی 147 جهان روبرو شود.